Ara Sınav Programı

SANAT TARİHİ BÖLÜMÜ 2018-2019 BAHAR YARIYILI ARA SINAVLARI

 

 

Dersin Kodu ve Adı

Sınav Tarihi

Derslik

Sınavın Başlama ve Bitiş Saati

SNT212 / 2012 İslam Sanatı II

2 Nisan 2019  Salı

A009

10:00-11:00

SNT314 / 3014 Tezhip-Minyatür

2 Nisan 2019  Salı

A009

11:00-12:00

SNT402 / 4002 Epigrafi

2 Nisan 2019  Salı

A009

13:00-14:00

SNT202 Tarihi Coğrafya II

2 Nisan 2019  Salı

A409

14:00-15:00

SNT410 Anıt Mimari Semineri II

2 Nisan 2019  Salı

A409

15:00-16:00

ATA122, ATA120 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 

2 Nisan 2019  Salı

A009

17:00-18:00

SNT406 Çağdaş Türk Sanatı

3 Nisan 2019  Çarşamba

A009

09:30-10:00

SNT3004 Modern Sanat

3 Nisan 2019  Çarşamba

A009

10:00-11:00

SNT208 / 2010 İkonografi

3 Nisan 2019  Çarşamba

A009

11:00-12:00

SNT408 / 4008 Cumhuriyet Devri Türk Mimarisi

3 Nisan 2019  Çarşamba

A009

12:00-13:00

SNT116 Yöntem Bilim

3 Nisan 2019  Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT310 Halı Kilim

3 Nisan 2019  Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT404 İstanbul Semineri IV

3 Nisan 2019  Çarşamba

A409

15:00-16:00

SNT412 Müzecilik II

3 Nisan 2019  Çarşamba

A409

16:00-17:00

TRD122, TRD120 Türk Dili II 

3 Nisan 2019  Çarşamba

A009

17:00-18:00

SNT306 / 3006 Klasik Osmanlı Mimarisi

4 Nisan 2019  Perşembe

A009

10:00-11:00

SNT2014 Fotoğrafçılık

4 Nisan 2019  Perşembe

A009

11:00-12:00

SNT102 / 1002 Terminoloji

4 Nisan 2019  Perşembe

A009

12:00-13:00

SNT4026Osmanlı Sanatının Arşiv Kaynakları

4 Nisan 2019  Perşembe

A409

13:00-14:00

SNT106 Sanat Tarihine Giriş II

4 Nisan 2019  Perşembe

A409

14:00-15:00

SNT112 Antik Çağ Sanatı II

4 Nisan 2019  Perşembe

A409

15:00-16:00

SNT320 Heykel Semineri

4 Nisan 2019  Perşembe

A409

16:00-17:00

YDZI122, YDZI132 İngilizce II

4 Nisan 2019  Perşembe

A009

17:00-18:00

SNT3012 Çini-Seramik

5 Nisan 2019  Cuma

A410

10:00-11:00

SNT4094 Osmanlı Mimarları

5 Nisan 2019  Cuma

A009

11:00-12:00

SNT2016 Beylikler ve Erken Osmanlı Mimarisi

5 Nisan 2019  Cuma

A410

12:00-13:00

SNT 108 / 1008 Teknik Resim II

5 Nisan 2019  Cuma

A410

14:00-16:00

SNT4022 İlhanlı-Timurlu Sanatı

5 Nisan 2019  Cuma

A009

16:00-17:00

SNT110 / 1004 İslam Öncesi Türk Sanatı

8 Nisan 2019  Pazartesi

A009

10:00-11:00

SNT206 / 2006 Selçuklu Sanatı II

8 Nisan 2019  Pazartesi

A009

11:00-12:00

SN3008 Avrupa Sanatı II

8 Nisan 2019  Pazartesi

A409

13:00-14:00

SNT4032 Sanat Tarihi Yazarlığı

8 Nisan 2019  Pazartesi

A409

14:00-15:00

YDI210 Mesleki Yabancı Dil

9 Nisan 2019  Salı

A409

09:00-10:00

SNT4004 Geç Devir Osmanlı Mimarisi

9 Nisan 2019  Salı

A009

10:00-11:00

SNT3018 Anadolu Kentleri

9 Nisan 2019  Salı

A409

11:00-12:00

SNT104 / 1006 Mitoloji

9 Nisan 2019  Salı

A009

13:00-14:00

SNT4028 Restorasyon ve Koruma

9 Nisan 2019  Salı

A409

14:00-15:00

SNT2008 Bizans Sanatı II

9 Nisan 2019  Salı

A009

15:00-16:00

SNT4024 İstanbul Bizans Anıtları Semineri

10 Nisan 2019 Çarşamba

A409

10:00-11:00

TDE272 / 3072Osmanlıca II

10 Nisan 2019 Çarşamba

A409

11:00-12:00

SNT2002 Kazı Teknikleri

10 Nisan 2019 Çarşamba

A009

13:00-14:00

 


Bu sayfa History of Art tarafından en son 27.03.2019 14:09:24 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM