Fen-Edebiyat FakültesiSanat Tarihi

Sanat Tarihi

Bahar Yarıyılı Arasınav Programı

2017-2018 BAHAR YARIYILI ARA SINAVLARI

 

 

Dersin Kodu ve Adı

Sınav Tarihi

Derslik

Sınavın Başlama ve Bitiş Saati

YDI210 Mesleki Yabancı Dil

26 Mart 2018 Pazartesi

A409

10:00-11:00

SNT320 Heykel Semineri

26 Mart 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT102/1002 Terminoloji II

26 Mart 2018 Pazartesi

A410

12:00-13:00

SNT3022 Ahşap Sanatı

26 Mart 2018 Pazartesi

A009

13:00-14:00

SNT402/4002 Epigrafi

26 Mart 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT212/2012 İslam Sanatı II

26 Mart 2018 Pazartesi

A409

15:00-16:00

SNT406 Çağdaş Türk Sanatı

27 Mart 2018 Salı

A009

09:00-10:00

SNT3004 Modern Sanat

27 Mart 2018 Salı

A009

10:00-11:00

SNT206/2006 Selçuklu Sanatı II

27 Mart 2018 Salı

A009

11:00-12:00

SNT408/4008 Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarisi

27 Mart 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT310 Halı-Kilim

27 Mart 2018 Salı

A409

14:00-15:00

SNT116 Yöntem Bilim II

27 Mart 2018 Salı

A409

16:00-17:00

ATA121 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

27 Mart 2018 Salı

A409

17:00-18:00

SNT306/3006 Klasik Osmanlı Mimarisi II

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

10:00-11:00

SNT208/2010 İkonografi

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

11:00-12:00

SNT4004 Geç Dönem Osmanlı Mimarisi

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT328 Sanat Sosyolojisi

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT404 Anıt Mimari Semineri II

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

16:00-17:00

TRD121 Türk Dili I

28 Mart 2018 Çarşamba

A409

17:00-18:00

SNT114/2014 Fotoğrafçılık

29 Mart 2018 Perşembe

A409

10:00-11:00

SNT4026 Osmanlı Sanatının Arşiv Kaynakları

29 Mart 2018 Perşembe

A409

11:00-12:00

SNT210/3018 Anadolu Kentleri

29 Mart 2018 Perşembe

A409

13:00-14:00

SNT304 İstanbul Semineri II

29 Mart 2018 Perşembe

A409

14:00-15:00

SNT202 Tarihi Coğrafya II

29 Mart 2018 Perşembe

A409

16:00-17:00

YDZI122 Yabancı Dil II

29 Mart 2018 Perşembe

A409

17:00-18:00

SNT 1008 Teknik Resim II

30 Mart 2018 Cuma

A410

10:00-12:00

SNT216/2016 Beylikler ve Erken Osmanlı Mimarisi II

30 Mart 2018 Cuma

A410

13:00-14:00

TDE272/3072 Osmanlıca II

30 Mart 2018 Cuma

A410

14:00-15:00

SNT4032 Sanat Tarihi Yazarlığı

30 Mart 2018 Cuma

A410

15:00-16:00

SNT412 Müzecilik II

2 Nisan 2018 Pazartesi

A409

10:00-11:00

SNT314/3014 Tezhip-Minyatür

2 Nisan 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT110/1004 İslam Öncesi Türk Sanatı

2 Nisan 2018 Pazartesi

A410

12:00-13:00

SNT2002 Kazı Teknikleri II

2 Nisan 2018 Pazartesi

A409

13:00-14:00

SNT4028 Restorasyon ve Koruma

2 Nisan 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT106 Sanat Tarihine Giriş II

3 Nisan 2018 Salı

A009

10:00-11:00

SNT4022 İlhanlı Timurlu Sanatı

3 Nisan 2018 Salı

A409

11:00-12:00

SNT104/1006 Mitoloji

3 Nisan 2018 Salı

A410

12:00-13:00

SNT3024 Bizans El Sanatları

3 Nisan 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT3012 Çini-Seramik Sanatı

3 Nisan 2018 Salı

A409

14:00-15:00

SNT112 Antik Çağ Sanatı II

4 Nisan 2018 Çarşamba

A409

10:00-11:00

SNT308/3008 Avrupa Sanatı II

4 Nisan 2018 Çarşamba

A409

11:00-12:00

SNT302/SNT2008 Bizans Sanatı II

4 Nisan 2018 Çarşamba

A410

12:00-13:00

THU100 Topluma Hizmet Uygulamaları

4 Nisan 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT404 İstanbul Semineri IV

4 Nisan 2018 Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT4094 Osmanlı Mimarları

4 Nisan 2018 Çarşamba

A409

15:00-16:00

 

Bu sayfa Sanat Tarihi tarafından en son 06.04.2018 14:03:51 tarihinde güncellenmiştir.