Fen-Edebiyat FakültesiSanat Tarihi

Sanat Tarihi

Bütünleme Sınav Programı

2017-2018 BAHAR YARIYILI

BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

 

Dersin Kodu ve Adı

Sınav Tarihi

Derslik

Başlama- Bitiş Saati

SNT102/1002 Terminoloji II

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

10:00-11:00

SNT3022 Ahşap Sanatı

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT320 Heykel Semineri

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

13:00-14:00

YDI210 Mesleki Yabancı Dil

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT402/4002 Epigrafi

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

15:00-16:00

SNT212/2012 İslam Sanatı II

11 Haziran 2018 Pazartesi

A409

16:00-17:00

ATA121 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

11 Haziran 2018 Pazartesi

A009

17:00-18:00

SNT406 Çağdaş Türk Sanatı

12 Haziran 2018 Salı

A409

09:30-10:30

SNT3004 Modern Sanat

12 Haziran 2018 Salı

A409

10:30-11:30

SNT408/4008 Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarisi

12 Haziran 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT206/2006 Selçuklu Sanatı II

12 Haziran 2018 Salı

A409

14:00-15:00

SNT310 Halı-Kilim

12 Haziran 2018 Salı

A409

15:00-16:00

TDE272/3072 Osmanlıca II

12 Haziran 2018 Salı

A409

16:00-17:00

TRD121 Türk Dili II

12 Haziran 2018 Salı

A409

17:00-18:00

SNT306/3006 Klasik Osmanlı Mimarisi II

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

10:00-11:00

SNT208/2010 İkonografi

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

11:00-12:00

SNT302/SNT2008 Bizans Sanatı II

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

12:00-13:00

SNT4028 Restorasyon ve Koruma

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT116 Yöntem Bilim II

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT4094 Osmanlı Mimarları

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

16:00-17:00

YDZI122 Yabancı Dil II

13 Haziran 2018 Çarşamba

A409

17:00-18:00

SNT404 İstanbul Semineri IV

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

09:00-10:00

SNT4026 Osmanlı Sanatının Arşiv Kaynakları

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

10:00-11:00

SNT210/3018 Anadolu Kentleri

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT202 Tarihi Coğrafya II

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

12:00-13:00

SNT110/1004 İslam Öncesi Türk Sanatı

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

13:00-14:00

SNT412 Müzecilik II

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT3024 Bizans El Sanatları

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

15:00-16:00

SNT328 Sanat Sosyolojisi

18 Haziran 2018 Pazartesi

A409

16:00-17:00

SNT4022 İlhanlı Timurlu Sanatı

19 Haziran 2018 Salı

A409

10:00-11:00

SNT106 Sanat Tarihine Giriş II

19 Haziran 2018 Salı

A409

11:00-12:00

SNT104/1006 Mitoloji

19 Haziran 2018 Salı

A409

12:00-13:00

SNT3012 Çini-Seramik Sanatı

19 Haziran 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT112 Antik Çağ Sanatı II

19 Haziran 2018 Salı

A409

14:00-15:00

SNT308/3008 Avrupa Sanatı II

19 Haziran 2018 Salı

A409

15:00-16:00

THU100 Topluma Hizmet Uygulamaları

19 Haziran 2018 Salı

A409

16:00-17:00

SNT314/3014 Tezhip-Minyatür

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

10:00-11:00

SNT114/2014 Fotoğrafçılık

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

11:00-12:00

SNT4004 Geç Dönem Osmanlı Mimarisi

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT410 Anıt Mimari Semineri II

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT304 İstanbul Semineri II

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

15:00-16:00

YDZI122 Yabancı Dil II

20 Haziran 2018 Çarşamba

A409

17:00-18:00

SNT 1008 Teknik Resim II

21 Haziran 2018 Perşembe

A409

10:00-12:00

SNT216/2016 Beylikler ve Erken Osmanlı Mimarisi II

21 Haziran 2018 Perşembe

A409

14:00-15:00

SNT4032 Sanat Tarihi Yazarlığı

21 Haziran 2018 Perşembe

A409

15:00-16:00

SNT2002 Kazı Teknikleri II

21 Haziran 2018 Perşembe

A409

16:00-17:00

 

 

 

 

Bu sayfa Sanat Tarihi tarafından en son 18.05.2018 13:52:21 tarihinde güncellenmiştir.