Fen-Edebiyat FakültesiSanat Tarihi

Sanat Tarihi

Final Sınav Programı

2017-2018 BAHAR YARIYILI

 FİNAL SINAV PROGRAMI

 

Dersin Kodu ve Adı

Sınav Tarihi

Derslik

Başlama- Bitiş Saati

SNT102/1002 Terminoloji II

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A009

10:00-11:00

SNT3022 Ahşap Sanatı

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT320 Heykel Semineri

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A409

13:00-14:00

YDI210 Mesleki Yabancı Dil

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT402/4002 Epigrafi

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A409

15:00-16:00

SNT212/2012 İslam Sanatı II

28 Mayıs 2018 Pazartesi

A009

16:00-17:00

SNT406 Çağdaş Türk Sanatı

29 Mayıs 2018 Salı

A409

09:30-10:30

SNT3004 Modern Sanat

29 Mayıs 2018 Salı

A008

10:30-11:30

SNT408/4008 Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarisi

29 Mayıs 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT206/2006 Selçuklu Sanatı II

29 Mayıs 2018 Salı

A409

14:00-15:00

SNT310 Halı-Kilim

29 Mayıs 2018 Salı

A409

15:00-16:00

ATA121 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

29 Mayıs 2018 Salı

A009

17:00-18:00

SNT306/3006 Klasik Osmanlı Mimarisi II

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A009

10:00-11:00

SNT208/2010 İkonografi

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A009

11:00-12:00

SNT4028 Restorasyon ve Koruma

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT116 Yöntem Bilim II

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A009

14:00-15:00

SNT4094 Osmanlı Mimarları

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A009

16:00-17:00

TRD121 Türk Dili II

30 Mayıs 2018 Çarşamba

A009

17:00-18:00

SNT314/3014 Tezhip-Minyatür

31 Mayıs 2018 Perşembe

A409

10:00-11:00

SNT114/2014 Fotoğrafçılık

31 Mayıs 2018 Perşembe

A009

11:00-12:00

SNT4004 Geç Dönem Osmanlı Mimarisi

31 Mayıs 2018 Perşembe

A409

13:00-14:00

SNT410 Anıt Mimari Semineri II

31 Mayıs 2018 Perşembe

A409

14:00-15:00

SNT304 İstanbul Semineri II

31 Mayıs 2018 Perşembe

A409

16:00-17:00

YDZI122 Yabancı Dil II

31 Mayıs 2018 Perşembe

A009

17:00-18:00

SNT 1008 Teknik Resim II

1 Haziran 2018 Cuma

A410

10:00-12:00

SNT216/2016 Beylikler ve Erken Osmanlı Mimarisi II

1 Haziran 2018 Cuma

A410

14:00-15:00

SNT4032 Sanat Tarihi Yazarlığı

1 Haziran 2018 Cuma

A409

15:00-16:00

SNT4026 Osmanlı Sanatının Arşiv Kaynakları

4 Haziran 2018 Pazartesi

A409

10:00-11:00

SNT210/3018 Anadolu Kentleri

4 Haziran 2018 Pazartesi

A409

11:00-12:00

SNT202 Tarihi Coğrafya II

4 Haziran 2018 Pazartesi

A409

12:00-13:00

SNT110/1004 İslam Öncesi Türk Sanatı

4 Haziran 2018 Pazartesi

A009

13:00-14:00

SNT412 Müzecilik II

4 Haziran 2018 Pazartesi

A409

14:00-15:00

SNT4022 İlhanlı Timurlu Sanatı

5 Haziran 2018 Salı

A409

10:00-11:00

SNT106 Sanat Tarihine Giriş II

5 Haziran 2018 Salı

A409

11:00-12:00

SNT104/1006 Mitoloji

5 Haziran 2018 Salı

A410

12:00-13:00

SNT3012 Çini-Seramik Sanatı

5 Haziran 2018 Salı

A409

13:00-14:00

SNT112 Antik Çağ Sanatı II

6 Haziran 2018 Çarşamba

A409

10:00-11:00

SNT308/3008 Avrupa Sanatı II

6 Haziran 2018 Çarşamba

A409

11:00-12:00

THU100 Topluma Hizmet Uygulamaları

6 Haziran 2018 Çarşamba

A409

13:00-14:00

SNT404 İstanbul Semineri IV

6 Haziran 2018 Çarşamba

A409

14:00-15:00

SNT3024 Bizans El Sanatları

7 Haziran 2018 Perşembe

A409

11:00-12:00

SNT328 Sanat Sosyolojisi

7 Haziran 2018 Perşembe

A409

13:00-14:00

SNT2002 Kazı Teknikleri II

8 Haziran 2018 Cuma

A009

11:00-12:00

TDE272/3072 Osmanlıca II

8 Haziran 2018 Cuma

A409

13:00-14:00

SNT302/SNT2008 Bizans Sanatı II

8 Haziran 2018 Cuma

A409

14:00-15:00

 

Bu sayfa Sanat Tarihi tarafından en son 18.05.2018 13:50:26 tarihinde güncellenmiştir.